| дължина | 27 cm |
| запалителна свещ | тип съединение SAE |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение зъб на трион |
| дължина на кабела | 120 mm |
| дължина на кабела | 140 mm |
| количество | 12 |
| запалителен кабел | тип съединение SAE |
| запалителен кабел | меден запалителен кабел |
| запалителна бобина | тип съединение M4 |
| за диаметър на кабел | 7 mm |
| брой проводи | 12 |