| дължина на кабела | 115 mm |
| дължина на кабела | 155 mm |
| дължина на кабела | 295 mm |
| дължина на кабела | 345 mm |
| количество | 4 |
| запалителен кабел | тип съединение SAE |
| запалителен кабел | резистивен запалителен кабел |
| запалителна бобина | тип съединение M4 |
| за диаметър на кабел | 8 mm |
| брой проводи | 4 |
| присъединителна техника | SAE |
| присъединителна техника | M4 |
| външен диаметър | 8 mm |
| диаметър | 8 mm |
| материал | силикон |
| запалителна свещ | тип съединение SAE |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение зъб на трион |
| обурудване на автомобила | за автомобили без дистрибутор на запалването |
| дължина 1 | 160 mm |
| дължина 2 | 290 mm |
| Дължина 3 | 380 mm |
| Дължина 4 | 450 mm |
| диаметър | 8 mm |
| материал | силикон |
| запалителна свещ | тип съединение SAE |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение зъб на трион |
| дължина 1 | 150 mm |
| дължина 2 | 190 mm |
| Дължина 3 | 320 mm |
| Дължина 4 | 380 mm |
| брой проводи | 4 |
| цвят | черен |
| запалителна свещ | тип съединение SAE |
| запалителна бобина | тип съединение зъб на трион |
| качество | Silikon |
| ID на кабела | G |
| дължина 1 | 140 mm |
| дължина 2 | 190 mm |
| Дължина 3 | 310 mm |
| Дължина 4 | 370 mm |
| гаранция | 5 години гаранция |