| дължина | 76 cm |
| запалителна свещ | тип съединение SAE |
| запалителна бобина | тип съединение зъб на трион |
| дължина | 93 cm |
| запалителна свещ | тип съединение SAE |
| запалителна бобина | тип съединение зъб на трион |
| дължина | 82 cm |
| запалителна свещ | тип съединение SAE |
| запалителна бобина | тип съединение зъб на трион |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| размери на питата на радиатора | KEVLAR |
| външен диаметър | 8 mm |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение M4 |
| запалителен кабел | тип съединение SAE |
| присъединителна техника | FORD CLIP |
| дължина на кабела | 580 mm |
| дължина на кабела | 680 mm |
| дължина на кабела | 760 mm |
| дължина на кабела | 820 mm |
| количество | 4 |
| запалителен кабел | тип съединение SAE |
| запалителен кабел | резистивен запалителен кабел |
| запалителна бобина | тип съединение DIN |
| за диаметър на кабел | 8 mm |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 660 mm |
| дължина на кабела | 710 mm |
| дължина на кабела | 860 mm |
| дължина на кабела | 910 mm |
| количество | 4 |
| запалителен кабел | тип съединение SAE |
| запалителен кабел | резистивен запалителен кабел |
| запалителна бобина | тип съединение M4 |
| за диаметър на кабел | 8 mm |
| брой проводи | 4 |
| цвят | черен |
| присъединителна техника | SAE |
| присъединителна техника | Ford-Modul |
| външен диаметър | 8 mm |
| брой проводи | 4 |
| цвят | черен |
| присъединителна техника | SAE |
| присъединителна техника | M4 |
| външен диаметър | 8 mm |
| запалителна бобина | тип съединение M4 |
| материал | силикон |
| размери на питата на радиатора | WIRE WOUND |
| външен диаметър | 8 mm |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение M4 |
| запалителен кабел | тип съединение SAE |
| диаметър | 8 mm |
| материал | силикон |
| запалителна свещ | тип съединение SAE |
| обурудване на автомобила | за автомобили без дистрибутор на запалването |
| дължина 1 | 750 mm |
| дължина 2 | 850 mm |
| Дължина 3 | 950 mm |
| Дължина 4 | 1000 mm |
| качество | Silikon |
| ID на кабела | G |
| дължина 1 | 850 mm |
| дължина 2 | 850 mm |
| Дължина 3 | 950 mm |
| Дължина 4 | 1000 mm |
| гаранция | 5 години гаранция |
| брой проводи | 4 |
| диаметър | 8 mm |
| материал | силикон |
| запалителна свещ | тип съединение SAE |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение зъб на трион |
| дължина 1 | 760 mm |
| дължина 2 | 820 mm |
| Дължина 3 | 880 mm |
| Дължина 4 | 930 mm |
| материал | силикон |
| размери на питата на радиатора | WIRE WOUND |
| външен диаметър | 8 mm |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение DIN |
| запалителен кабел | тип съединение SAE |
| дължина 1 | 810 mm |
| дължина 2 | 910 mm |
| Дължина 3 | 1010 mm |
| Дължина 4 | 1070 mm |
| запалителна свещ | тип съединение SAE |
| запалителна бобина | тип съединение DIN |
| запалителна свещ | тип съединение SAE |
| запалителна бобина | тип съединение зъб на трион |