| дължина на кабела | 190 mm |
| дължина на кабела | 290 mm |
| дължина на кабела | 370 mm |
| дължина на кабела | 430 mm |
| количество | 4 |
| запалителен кабел | тип съединение SAE |
| запалителен кабел | резистивен запалителен кабел |
| запалителна бобина | тип съединение DIN |
| за диаметър на кабел | 7 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | силикон |
| размери на питата на радиатора | WIRE WOUND |
| външен диаметър | 7 mm |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение DIN |
| запалителен кабел | тип съединение SAE |
| дължина 1 | 250 mm |
| дължина 2 | 300 mm |
| Дължина 3 | 400 mm |
| Дължина 4 | 460 mm |
| брой проводи | 4 |
| количество | 4 |
| сечение | 7 mm |
| запалителен кабел | без кабел за запалване |
| запалителен кабел | тип съединение DIN |
| запалителна бобина | без кабели за бобините |
| сечение | 5 mm |
| дължина 1 | 170 mm |
| дължина 2 | 270 mm |
| Дължина 3 | 350 mm |
| Дължина 4 | 410 mm |
| материал | силикон |
| запалителен кабел | тип съединение DIN |
| дължина 1 | 485 mm |
| дължина 2 | 355 mm |
| Дължина 3 | 265 mm |
| количество | 1 |
| Дължина 4 | 185 mm |
| запалителен кабел | тип съединение SAE |
| запалителна свещ | тип съединение SAE |
| запалителна бобина | тип съединение DIN |