| страна на монтаж | запалителна бобина към дистрибутора |
| дължина на кабела | 310 mm |
| дължина на кабела | 540 mm |
| количество | 5 |
| запалителен кабел | тип съединение SAE |
| запалителен кабел | резистивен запалителен кабел |
| запалителна бобина | тип съединение DIN |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение DIN |
| дължина 1 | 465 mm |
| за диаметър на кабел | 7 mm |
| запалителна свещ | тип съединение SAE |
| запалителна бобина | тип съединение DIN |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение DIN |
| количество | 5 |
| сечение | 7 mm |
| Използва се само в комплект | |
| запалителен кабел | за кабел за запалване |
| обурудване на автомобила | за автомобили с дистрибутор на запалване |
| брой проводи | 5 |
| цвят | черен |
| запалителен кабел | тип съединение DIN |
| запалителна бобина | без кабели за бобините |
| сечение | 5 mm |
| дължина 1 | 275 mm |
| дължина 2 | 315 mm |
| Дължина 3 | 455 mm |
| Дължина 4 | 485 mm |
| присъединителна техника | DIN |
| присъединителна техника | SAE |
| външен диаметър | 7 mm |