| количество | 4 |
| запалителен кабел | перпендикулярен първичен конектор (овален) |
| количество | 4 |
| сечение | 7 mm |
| запалителен кабел | тип съединение SAE |
| запалителен кабел | тип съединение DIN |
| запалителна бобина | без кабели за бобините |
| сечение | 5 mm |
| дължина 1 | 375 mm |
| дължина 2 | 420 mm |
| Дължина 3 | 520 mm |
| Дължина 4 | 570 mm |
| тегло | 0,360 kg |
| необходими бройки | 1 |
| присъединителна техника | DIN |
| присъединителна техника | SAE |
| външен диаметър | 7 mm |