| дължина на кабела | 570 mm |
| дължина на кабела | 600 mm |
| дължина на кабела | 720 mm |
| дължина на кабела | 730 mm |
| количество | 5 |
| запалителен кабел | тип съединение SAE |
| запалителен кабел | резистивен запалителен кабел |
| запалителна бобина | тип съединение DIN |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение DIN |
| дължина 1 | 365 mm |
| за диаметър на кабел | 7 mm |
| сечение | 5 mm |
| необходими бройки | 5 |
| доставка само в комплект |