| дължина | 30 cm |
| запалителна свещ | тип съединение SAE |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение DIN |
| дължина | 60 cm |
| запалителна свещ | тип съединение SAE |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение DIN |
| дължина | 40 cm |
| запалителна свещ | тип съединение SAE |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение DIN |
| страна на монтаж | запалителна бобина към дистрибутора |
| дължина | 90 cm |
| запалителна свещ | тип съединение SAE |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение DIN |
| брой контакти | 7 |
| диаметър | 7 mm |
| дължина на кабела | 185 mm |
| дължина на кабела | 295 mm |
| дължина на кабела | 445 mm |
| дължина на кабела | 495 mm |
| дължина на кабела | 615 mm |
| дължина на кабела | 745 mm |
| количество | 7 |
| запалителен кабел | тип съединение SAE |
| запалителен кабел | резистивен запалителен кабел |
| запалителна бобина | тип съединение DIN |
| запалителна бобина | тип съединение M4 |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение DIN |
| дължина 1 | 340 mm |
| за диаметър на кабел | 7 mm |
| версия | Gamme âme résistive |
| версия | Wire wound range |
| качество | Hypalon |
| IDизпълнение на щекера | DIN |
| спецификация | Bobine / Coil : DIN |
| дължина 1 | 500 mm |
| дължина 2 | 500 mm |
| Дължина 3 | 650 mm |
| Дължина 4 | 650 mm |
| Дължина 5 | 750 mm |
| Дължина 6 | 750 mm |
| дължина на кабела | 425 mm |
| материал | силикон |
| дължина 1 | 184 mm |
| дължина 2 | 294 mm |
| Дължина 3 | 444 mm |
| Дължина 4 | 494 mm |
| Дължина 5 | 614 mm |
| количество | 1 |
| Дължина 6 | 744 mm |
| запалителен кабел | вкл. щекер на бобината |
| дължина на товарния кабел | 339 m |
| запалителен кабел | тип съединение DIN |
| запалителен кабел | тип съединение SAE |
| присъединителна техника | DIN |
| обурудване на автомобила | за автомобили с дистрибутор на запалване |
| брой проводи | 7 |
| цвят | черен |