| материал | силикон |
| дължина 1 | 245 mm |
| дължина 2 | 255 mm |
| Дължина 3 | 195 mm |
| количество | 1 |
| Дължина 4 | 205 mm |
| запалителен кабел | вкл. щекер на бобината |
| дължина на товарния кабел | 250 m |
| запалителен кабел | тип съединение DIN |
| запалителен кабел | тип съединение SAE |
| дължина | 40 cm |
| запалителна свещ | тип съединение SAE |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение DIN |
| страна на монтаж | запалителна бобина към дистрибутора |
| дължина | 40 cm |
| запалителна бобина | тип съединение DIN |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение DIN |
| присъединителна техника | DIN |
| присъединителна техника | SAE |
| външен диаметър | 7 mm |