| страна на монтаж | запалителна бобина към дистрибутора |
| дължина на кабела | 305 mm |
| дължина на кабела | 345 mm |
| дължина на кабела | 545 mm |
| дължина на кабела | 595 mm |
| количество | 5 |
| запалителен кабел | тип съединение SAE |
| запалителна бобина | тип съединение DIN |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение DIN |
| дължина 1 | 170 mm |
| версия | Wire Wound Cable |
| за диаметър на кабел | 7 mm |