| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | ATE-LUCAS |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 54 mm |
| височина | 53,6 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| височина | 53,6 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| височина | 30 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Brem/Ate |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект |
| допълващ артикул /допълваща информация | без бутало |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate... |
| пълен комплект |
| рециклирана част | |
| материал | чугун |
| ограничение за производител | TRW |
| диаметър 1 | 54 mm |
| номер на артикул в чифта | BHW202E |
| обърни внимание на техническите данни |
| рециклирана част | |
| материал | чугун |
| ограничение за производител | TRW |
| диаметър 1 | 54 mm |
| номер на артикул в чифта | BHW201E |
| обърни внимание на техническите данни |