| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| спирачна система | ATE |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект |
| спирачна система | ATE |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |
| материал | леярски чугун |
| изпълнение на спирачния апарат | фиксиран спирачен апарат (2-бутала) |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | ATE |
| наличен MAPPкод |
| изпълнение на спирачния апарат | фиксиран спирачен апарат (2-бутала) |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | ATE |
| наличен MAPPкод |