| спирачна система | ATE |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 46 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 57 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 44 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 46 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| за бутало | 60 mm |
| спирачна система | ATE |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 46 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект |
| диаметър | 46 mm |
| височина | 48 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| спирачна система | ATE |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 44 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| пълен комплект |
| диаметър | 46 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| пълен комплект |
| диаметър | 57 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate_ |
| пълен комплект |