| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | ATE |
| алтернативен ремонтен комплект | 014 698 0006/S |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 36 mm |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 40 mm |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 60 mm |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | 9,6 piston collar |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| ограничение за производител | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 40 mm |
| спирачна система | ATE |
| спирачна система | ATE |
| спирачна система | Teves |
| технически информационен номер | K0031 |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| диаметър | 60 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 60 mm |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | 9,6 piston collar |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 40 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 30 mm |
| диаметър | 12 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 40 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 48,05 mm |
| диаметър 2 | 20,2 mm |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (2-бутала) |
| спирачна система | ATE |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 40 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 50 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 40 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | задна ос |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 38 mm |
| диаметър | 40 mm |
| височина | 48 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| спирачна система | ATE |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болт (щифт) |
| мярка на резбата | M9 x 1.25 LHT |
| тегло | 0,1 kg |
| диаметър | 60 mm |
| височина | 53 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate. |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 60 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект | |
| спецификация | 9,6 mm piston collar |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 40 mm |
| пълен комплект |
| диаметър | 40 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 48,05 mm |
| диаметър 2 | 22,1 mm |
| диаметър | 40 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| пълен комплект |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate. |
| пълен комплект |
| диаметър | 60 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 40 mm |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| рециклирана част | |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| гаранция | 2 години гаранция |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 38 mm |
| тегло | 2,05 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 38 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M7X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL692199 |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 38 mm |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 38 mm |
| материал | леярски чугун |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| рециклирана част | |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| гаранция | 2 години гаранция |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 38 mm |
| тегло | 2,05 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 38 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M7X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL692200 |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 60 mm |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 60 mm |
| материал | леярски чугун |
| ограничение за производител | ATE |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 38 mm |
| номер на артикул в чифта | BHN154E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 40 mm |
| тегло | 2,05 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| диаметър 1 | 40 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| номер на артикул в чифта | FCL692202 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 40 mm |
| тегло | 2,05 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| диаметър 1 | 40 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| номер на артикул в чифта | FCL692201 |