| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 33 mm |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | ATE |
| ограничение за производител | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 33 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 33 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 40 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 33 mm |
| височина | 48 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 40 mm |
| височина | 32 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 40 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 33 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 40 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект |
| допълващ артикул /допълваща информация | без бутало |
| диаметър | 40 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate.. |
| пълен комплект |
| ограничение за производител | ATE |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 33 mm |
| номер на артикул в чифта | BHN101E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |