| спирачна система | ATE |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект | |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| тегло | 0,11 kg |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 46 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| спирачна система | ATE |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 12 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 12 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 42 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 46 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 12 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 46 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект |
| диаметър | 46 mm |
| височина | 48 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 42 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 42 mm |
| височина | 55,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| спирачна система | ATE |
| спирачна система | ATE |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болт (щифт) |
| мярка на резбата | M9 x 1.25 LHT |
| тегло | 0,1 kg |
| спирачна система | ATE |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 46 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 42 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект |
| диаметър | 42 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| пълен комплект |