| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 60 mm |
| спирачна система | BOSCH |
| спирачна система | BOSCH |
| спирачна система | BOSCH |
| пълен комплект |
| диаметър | 10 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 10 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Bosch |
| диаметър | 60 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 51 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 60 mm |
| спирачна система | BOSCH |
| пълен комплект |
| диаметър | 60 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| спирачна система | BOSCH |
| рециклирана част |
| диаметър | 60 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| спирачна система | BOSCH |
| рециклирана част |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| диаметър | 60 mm |
| спирачна система | ATE |
| наличен MAPPкод |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| диаметър | 60 mm |
| спирачна система | ATE |
| наличен MAPPкод |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | ATE |
| наличен MAPPкод |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | ATE |
| наличен MAPPкод |