| диаметър 1/диаметър 2 | 54,0 mm |
| спирачна система | BOSCH |
| за спирачни дискове с дебелина | 22 mm |
| материал | леярски чугун |
| брой проводи | 1 |
| тегло | 3,28 kg |
| ограничение за производител | TRW |
| номер на артикул в чифта | BDA590 |
| ограничение за производител | TRW |
| номер на артикул в чифта | BDA589 |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | алуминий |
| диаметър | 38 mm |
| номер на артикул в чифта | BHN1057E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | BOSCH |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | чугун |
| диаметър | 54 mm |
| номер на артикул в чифта | BHW670E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | алуминий |
| диаметър | 38 mm |
| номер на артикул в чифта | BHN1056E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 53,97 mm |
| материал | леярски чугун |
| диаметър на цилиндровото буталото | 54 mm |
| вътрешна ширина | 65,7 |
| диаметър на цилиндровото буталото | 54 mm |
| вътрешна ширина | 65,7 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| рециклирана част | |
| диаметър | 54 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| спирачна система | Bosch |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| рециклирана част | |
| диаметър | 54 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| спирачна система | Bosch |