| спирачна система | ATE |
| спирачна система | ATE |
| за бутало | 60 mm |
| спирачна система | ATE |
| ограничение за производител | TRW |
| номер на артикул в чифта | BDA590 |
| ограничение за производител | TRW |
| номер на артикул в чифта | BDA589 |
| ограничение за производител | TRW |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 38 mm |
| номер на артикул в чифта | BHN931 |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 38 mm |
| номер на артикул в чифта | BHN930 |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| обурудване на автомобила | за автомобили с електронна ръзна спирачка |
| материал | чугун |
| диаметър | 38 mm |
| номер на артикул в чифта | BHN979E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 38,1 mm |
| вътрешна ширина | 55 |
| материал | алуминиева отливка |
| рециклирана част | |
| материал | алуминиева отливка |