| диаметър | 41 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 41 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 41 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект | |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| пълен комплект | |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 10 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas/Kask/Trw/Girl |
| диаметър | 48 mm |
| височина | 54 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 8 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Trw/Lucas |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър 1/диаметър 2 | 45/48 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 48 mm |
| височина | 54 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект | |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| диаметър | 10 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas/Trw |
| пълен комплект | |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 41 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 51,1 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър 1/диаметър 2 | 45/48 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 45 mm |
| височина | 53 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Lucas/Trw |
| диаметър | 48 mm |
| височина | 53,6 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Girling/Lucas/Trw |
| диаметър | 41 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 51,1 mm |
| диаметър | 45 mm |
| диаметър 2 | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Trw/Lucas |
| диаметър | 41 mm |
| височина | 51 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър | 45 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 53,2 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 41 mm |
| спирачна система | TRW |
| пълен комплект |
| диаметър | 41 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 45 mm |
| пълен комплект |
| диаметър | 45 mm |
| диаметър 2 | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Lucas/Trw |
| пълен комплект |
| диаметър | 41 mm |
| височина | 51 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas |
| версия | With Mechanism |
| диаметър | 41 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas |
| пълен комплект |
| ограничение за производител | TRW |
| номер на артикул в чифта | BDA1127 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| рециклирана част | |
| гаранция | 2 години гаранция |
| диаметър на цилиндровото буталото | 41 mm |
| за спирачни дискове с диаметър | 290 mm |
| дебелина на спирачния диск | 14 mm |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 41 mm |
| номер на артикул в чифта | BHS998E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 41 mm |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| диаметър 1 | 41 mm |
| материал | стомана |
| спирачна система | TRW |
| мярка на резбата 1 | M7X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL695100 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 41 mm |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| диаметър 1 | 41 mm |
| материал | стомана |
| спирачна система | TRW |
| мярка на резбата 1 | M7X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL695099 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат (2-бутала) |
| рециклирана част | |
| диаметър 1 | 45 mm |
| диаметър 2 | 48 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| спирачна система | Lucas / TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат (2-бутала) |
| рециклирана част | |
| диаметър 1 | 45 mm |
| диаметър 2 | 48 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| спирачна система | Lucas / TRW |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 45 mm |
| диаметър 2 | 48 mm |
| номер на артикул в чифта | BHS1296E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 45 mm |
| диаметър 2 | 48 mm |
| номер на артикул в чифта | BHS1295E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| гаранция | 2 години гаранция |
| рециклирана част | |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| спирачна система | TRW |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 41 mm |
| номер на артикул в чифта | BHS998 |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 41 mm |
| номер на артикул в чифта | BHS997 |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 41 mm |
| вътрешна ширина | 58 |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 41 mm |
| вътрешна ширина | 58 |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |
| вътрешна ширина | 75 |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |
| вътрешна ширина | 75 |
| материал | леярски чугун |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| рециклирана част | |
| диаметър | 41 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| спирачна система | Lucas / TRW |