| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър | 45 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Citroen |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 45 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 45 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 45 mm |
| диаметър | 45 mm |
| височина | 26,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 45 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 45 mm |
| диаметър | 48 mm |
| височина | 44 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Bendix |
| пълен комплект |
| диаметър | 45 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | BENDIX |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | BENDIX |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (2-бутала) |
| спирачна система | CITROEN |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (2-бутала) |
| спирачна система | CITROEN |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (2-бутала) |
| спирачна система | CITROEN |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (2-бутала) |
| спирачна система | CITROEN |