| диаметър | 54 mm |
| височина | 53,6 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | TRW |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | TRW |
| спирачна система | TRW |
| пълен комплект |
| спирачна система | TRW |
| пълен комплект |
| диаметър | 54 mm |
| височина | 53,6 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект |
| ограничение за производител | TRW |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| материал | чугун |
| диаметър | 54 mm |
| номер на артикул в чифта | BHW416E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| материал | чугун |
| диаметър | 54 mm |
| номер на артикул в чифта | BHW415E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |