| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| спирачна система | ATE |
| спирачна система | ATE |
| спирачна система | LUCAS/TRW |
| пълен комплект |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект | |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| диаметър | 48 mm |
| височина | 54 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| височина | 54 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект |
| ограничение за производител | TRW |
| вид на спирачния диск | плътен |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 48 mm |
| номер на артикул в чифта | BHV158E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 48 mm |
| номер на артикул в чифта | BHV157E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | TRW |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 48 mm |
| номер на артикул в чифта | BHV156 |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 48 mm |
| номер на артикул в чифта | BHV155 |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 48 mm |
| номер на артикул в чифта | BHV156E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 48 mm |
| номер на артикул в чифта | BHV155E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | TRW |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| номер на артикул в чифта | BDA961 |
| ограничение за производител | TRW |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| номер на артикул в чифта | BDA960 |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 48 mm |
| номер на артикул в чифта | BHV158 |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 48 mm |
| номер на артикул в чифта | BHV157 |