| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 52,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | BOSCH |
| пълен комплект | |
| спирачна система | BOSCH |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | BOSCH |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Bosch |
| диаметър | 54 mm |
| височина | 52,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Bosch |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Bosch_ |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 2,8 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| диаметър 1 | 54 mm |
| материал | стомана |
| рециклирана част | |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | BOSCH |
| за спирачни дискове с диаметър | 257 mm |
| мярка на резбата 1 | M8X1,25 |
| номер на артикул в чифта | FCL694621 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 2,8 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| диаметър 1 | 54 mm |
| материал | стомана |
| рециклирана част | |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | BOSCH |
| за спирачни дискове с диаметър | 257 mm |
| мярка на резбата 1 | M8X1,25 |
| номер на артикул в чифта | FCL694622 |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 54 mm |
| вътрешна ширина | 59 |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 54 mm |
| вътрешна ширина | 59 |
| материал | леярски чугун |
| диаметър 1/диаметър 2 | 54,0 mm |
| спирачна система | BOSCH |
| за спирачни дискове с дебелина | 22 mm |
| материал | леярски чугун |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| тегло | 2,89 kg |