| спирачна система | ATE |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | ATE |
| за размер на джантите | 17 инч=цол |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | ATE |
| за размер на джантите | 17 инч=цол |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE BOOTS |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 49,75 mm |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| височина | 55,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | 16" WHEEL |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект |
| ограничение за производител | ATE |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | чугун |
| диаметър | 57 mm |
| номер на артикул в чифта | BHX395E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | ATE |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | чугун |
| диаметър | 57 mm |
| номер на артикул в чифта | BHX394E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |