| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | ATE-LUCAS |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 60 mm |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | 9,6 piston collar |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 43 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 60 mm |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | 9,6 piston collar |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Girling/Ate/Lucas |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 43 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 28,75 mm |
| диаметър | 54 mm |
| височина | 29 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate/Bdx/Girl/Sum/Luc |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| пълен комплект | |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (2-бутала) |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | ATE / LUCAS / BENDIX |
| пълен комплект |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate/Lucas |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| диаметър | 43 mm |
| тегло | 2,05 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 10,5 mm |
| диаметър 1 | 43 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | GIRLING |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL692038 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| диаметър | 43 mm |
| тегло | 2,05 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 10,5 mm |
| диаметър 1 | 43 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | GIRLING |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL692037 |
| диаметър 1/диаметър 2 | 43,0 mm |
| спирачна система | TRW |
| за спирачни дискове с дебелина | 10,1 mm |
| материал | леярски чугун |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| тегло | 2,3 kg |