| спирачна система | ATE |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| ограничение за производител | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | ATE |
| за размер на джантите | 17 инч=цол |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 51 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | ATE |
| за размер на джантите | 17 инч=цол |
| пълен комплект | |
| спирачна система | LUCAS |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| спирачна система | ATE |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| спецификация | GUIDE BOOT B5220 |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект | |
| спирачна система | LUCAS |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | ATE |
| допълващ артикул /допълваща информация | с направляващ болт (щифт) |
| диаметър | 8,4 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Vargas/Lucas/Trw |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| спецификация | GUIDE BOOT B5220 |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas, |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 51 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 51 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Girling/Lucas/Trw |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| височина | 55,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 38 mm |
| пълен комплект |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas.. |
| пълен комплект |
| спирачна система | ATE |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болт (щифт) |
| мярка на резбата | M9 x 1.25 LHT |
| тегло | 0,1 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | 16" WHEEL |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 38 mm |
| пълен комплект |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 51 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas/Trw/Girling |
| версия | With Mechanism |
| ограничение за производител | TRW |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas_ |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 57 mm |
| тегло | 3,4 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| диаметър 1 | 57 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M8X1,25 |
| номер на артикул в чифта | FCL694346 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 57 mm |
| тегло | 3,4 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| диаметър 1 | 57 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M8X1,25 |
| номер на артикул в чифта | FCL694345 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 38 mm |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| диаметър 1 | 38 mm |
| материал | стомана |
| спирачна система | TRW |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL695104 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 38 mm |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| диаметър 1 | 38 mm |
| материал | стомана |
| спирачна система | TRW |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL695103 |
| ограничение за производител | ATE |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | чугун |
| диаметър | 57 mm |
| номер на артикул в чифта | BHX395E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | ATE |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | чугун |
| диаметър | 57 mm |
| номер на артикул в чифта | BHX394E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 38 mm |
| номер на артикул в чифта | BHN964 |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 38 mm |
| номер на артикул в чифта | BHN964E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 38 mm |
| номер на артикул в чифта | BHN963E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 56,95 mm |
| вътрешна ширина | 75 |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 56,95 mm |
| вътрешна ширина | 75 |
| материал | леярски чугун |
| спирачна система | TRW |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| диаметър | 38 mm |
| спирачен апаратID | 8504 L |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | ATE |
| наличен MAPPкод |
| спирачна система | TRW |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| диаметър | 38 mm |
| спирачен апаратID | 8505 R |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 38 mm |
| вътрешна ширина | 55 |
| спирачна система | TRW |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 38 mm |
| вътрешна ширина | 55 |
| спирачна система | TRW |
| материал | леярски чугун |