| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| височина | 60,1 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| височина | 60,35 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| пълен комплект | |
| спирачна система | LUCAS |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| спирачна система | SUMITOMO |
| пълен комплект | |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| спирачна система | SUMITOMO |
| пълен комплект | |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| диаметър | 10 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Sumitomo/Nih |
| отвор | 57 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| отвор | 57 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |