| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 43 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 43 mm |
| спирачна система | MANDO |
| височина | 59 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| височина | 58,8 mm |
| тегло | 0,035 kg |
| количество | 2 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 43 mm |
| диаметър | 43 mm |
| височина | 49 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 43 mm |
| диаметър | 43 mm |
| височина | 48,9 mm |
| диаметър | 43 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 43 mm |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 43 mm |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| рециклирана част | |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (2-бутала) |
| гаранция | 2 години гаранция |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| рециклирана част | |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (2-бутала) |
| гаранция | 2 години гаранция |
| диаметър | 43 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (2-бутала) |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| спирачна система | MANDO |
| алтернативен ремонтен комплект | J3280506 |
| алтернативен ремонтен комплект | J3290506 |
| рециклирана част |
| диаметър | 43 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (2-бутала) |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| спирачна система | MANDO |
| алтернативен ремонтен комплект | J3280506 |
| алтернативен ремонтен комплект | J3290506 |
| рециклирана част |
| отвор | 43 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| отвор | 43 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 43 mm |
| вътрешна ширина | 65,5 |
| спирачна система | MANDO |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 43 mm |
| вътрешна ширина | 65,5 |
| спирачна система | MANDO |
| материал | леярски чугун |