| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 43 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 46 mm |
| спирачна система | KAS |
| диаметър | 43 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | KAS |
| диаметър | 43 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Kasko |
| диаметър | 43 mm |
| височина | 47 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Kasko |
| диаметър | 46 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Kasko |
| диаметър | 10 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Kasko |
| спирачна система | MAN |
| пълен комплект |
| диаметър | 46 mm |
| височина | 51 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Kasko |
| диаметър | 12 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Kasko |
| диаметър | 34 mm |
| височина | 47 mm |
| спирачна система | BOSCH |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 46 mm |
| спирачна система | MOBIS |
| пълен комплект |
| диаметър | 43 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Kasko |
| пълен комплект |
| диаметър | 46 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Kasko |
| пълен комплект |
| рециклирана част | |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| спирачна система | MOBIS |
| диаметър | 43 mm |
| рециклирана част | |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| спирачна система | MOBIS |
| диаметър | 43 mm |