| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Akebono |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 49,75 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Akebono |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 46 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Akebono |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 45,8 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Akebono |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект |
| ограничение за производител | ATE |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| материал | алуминий |
| диаметър 1 | 38 mm |
| номер на артикул в чифта | BHN710E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | ATE |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| материал | алуминий |
| диаметър 1 | 38 mm |
| номер на артикул в чифта | BHN709E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| спирачна система | ATE |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |