| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Trw |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| диаметър | 54 mm |
| височина | 49 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Trw/Tok/Niss/Man/Dac |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | MAZDA |
| пълен комплект |
| диаметър | 10 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Trw/Tokic/Niss |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Trw |
| пълен комплект |
| рециклирана част | |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| спирачна система | MAZDA |
| диаметър | 54 mm |
| рециклирана част | |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| спирачна система | MAZDA |
| диаметър | 54 mm |
| отвор | 54 mm |
| отвор | 54 mm |