| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | MAZDA |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Akebono |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 46,8 mm |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 46,8 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ais/Tok/Niss/Luc/Ake |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | MAZDA |
| пълен комплект |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Akebono |
| пълен комплект |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 46,8 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Niss/Tok/Ais/Ake/Luc |
| версия | With Mechanism |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Akebono |
| пълен комплект |