| пълен комплект | |
| спирачна система | LUCAS |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 36 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| спирачна система | TRW |
| пълен комплект |
| спирачна система | TRW |
| пълен комплект |
| пълен комплект | |
| спирачна система | LUCAS |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 36 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 8,4 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Vargas/Lucas/Trw |
| диаметър | 36 mm |
| височина | 48 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър | 36 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | задна ос |
| пълен комплект |
| диаметър | 36 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas |
| пълен комплект |
| диаметър | 36 mm |
| височина | 48 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas |
| версия | With Mechanism |
| диаметър | 36 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas |
| пълен комплект |
| ограничение за производител | TRW |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |