| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | ATE |
| алтернативен ремонтен комплект | 014 698 0006/S |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | ATE |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | DELCO |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | ATE |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| версия | Basic Parts |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | DELCO |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| ограничение за производител | ATE |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Delco |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | ATE |
| дебелина на спирачния диск | 12,7 mm |
| тегло | 0,015 kg |
| тегло | 0,05 kg |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| допълващ артикул /допълваща информация | без бутало |
| спирачна система | не е за автомобили с усилени спирачки |
| спирачна система | ATE |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate___ |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | ATE |
| допълващ артикул /допълваща информация | с направляващ болт (щифт) |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 48 mm |
| височина | 44,4 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| допълващ артикул /допълваща информация | без бутало |
| диаметър | 23 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Delco |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| пълен комплект | |
| спирачна система | DELCO |
| диаметър | 48 mm |
| височина | 43,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate/Delc |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | DELCO |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | DELCO |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Delco_ |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | DELCO |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | DELCO |
| пълен комплект |
| диаметър | 23 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Delco |
| спирачна система | Delco |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | ATE |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | ATE |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | DELCO |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | DELCO |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | ATE |
| дебелина на спирачния диск | 12,7 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | ATE |
| дебелина на спирачния диск | 12,7 mm |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 48 mm |
| тегло | 2,95 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 48 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | DELCO |
| мярка на резбата 1 | M8X1,25 |
| номер на артикул в чифта | FCL691760 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 48 mm |
| тегло | 2,95 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 48 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | DELCO |
| мярка на резбата 1 | M8X1,25 |
| номер на артикул в чифта | FCL691759 |
| рециклирана част | |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| гаранция | 2 години гаранция |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |
| материал | леярски чугун |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| рециклирана част | |
| диаметър | 48 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| спирачна система | Delco |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 48 mm |
| тегло | 2 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 12,7 mm |
| диаметър 1 | 48 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M8X1,25 |
| номер на артикул в чифта | FCL692294 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 48 mm |
| тегло | 2 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 12,7 mm |
| диаметър 1 | 48 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | M8X1,25 |
| номер на артикул в чифта | FCL692293 |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |
| материал | леярски чугун |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| рециклирана част | |
| диаметър | 48 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| спирачна система | ATE |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| рециклирана част | |
| диаметър | 48 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| спирачна система | ATE |