| спирачна система | ATE |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| ограничение за производител | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE BOOTS |
| тегло | 0,015 kg |
| тегло | 0,05 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 36 mm |
| спирачна система | BOSCH |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 52,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 36 mm |
| спирачна система | BOSCH |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE BOOTS |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект | |
| спирачна система | BOSCH |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| диаметър | 36 mm |
| височина | 49 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 55,3 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 57 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 55,3 mm |
| диаметър | 10 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bosch |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 36 mm |
| спирачна система | BOSCH |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект |
| допълващ артикул /допълваща информация | без бутало |
| спирачна система | ATE |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болт (щифт) |
| мярка на резбата | M9 x 1.25 LHT |
| тегло | 0,1 kg |
| спирачна система | ATE |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | ATE |
| дебелина на спирачния диск | 15 mm |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | ATE |
| дебелина на спирачния диск | 15 mm |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| диаметър | 57 mm |