| спирачна система | ATE |
| спирачна система | ATE |
| тегло | 0,015 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 36 mm |
| спирачна система | BOSCH |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 52,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 36 mm |
| спирачна система | BOSCH |
| пълен комплект | |
| спирачна система | BOSCH |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| диаметър | 36 mm |
| височина | 49 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | BOSCH |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | BOSCH |
| диаметър | 10 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bosch |
| диаметър | 57 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без бутало |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 36 mm |
| спирачна система | BOSCH |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект |
| допълващ артикул /допълваща информация | без бутало |
| ограничение за производител | ATE |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| материал | чугун |
| диаметър | 57 mm |
| номер на артикул в чифта | BHX221E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | ATE |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| материал | чугун |
| диаметър | 57 mm |
| номер на артикул в чифта | BHX220E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| спирачна система | ATE |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | ATE |
| дебелина на спирачния диск | 15 mm |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | ATE |
| дебелина на спирачния диск | 15 mm |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| диаметър | 57 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | ATE |
| наличен MAPPкод |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| рециклирана част | |
| диаметър | 57 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| спирачна система | ATE |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| рециклирана част | |
| диаметър | 57 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| спирачна система | ATE |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 57 mm |
| вътрешна ширина | 64 |
| материал | леярски чугун |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | ATE |
| наличен MAPPкод |