| спирачна система | ATE |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| ограничение за производител | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | ATE |
| за размер на джантите | 17 инч=цол |
| тегло | 0,015 kg |
| тегло | 0,05 kg |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 60 mm |
| спирачна система | ATE |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | ATE |
| за размер на джантите | 17 инч=цол |
| спирачна система | ATE |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 40 mm |
| диаметър | 57 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 60 mm |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 49,75 mm |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | ATE |
| допълващ артикул /допълваща информация | с направляващ болт (щифт) |
| диаметър | 40 mm |
| височина | 49,85 mm |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 40 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | ATE |
| за бутало | 60 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 60 mm |
| височина | 55,6 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 40 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 57 mm |
| височина | 55,45 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 60 mm |
| височина | 55,6 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| височина | 55,7 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 60 mm |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 49,7 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| спирачна система | ATE |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болт (щифт) |
| мярка на резбата | M9 x 1.25 LHT |
| тегло | 0,1 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 40 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 60 mm |
| пълен комплект | |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 60 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект | |
| спецификация | aluminium piston |
| диаметър | 40 mm |
| височина | 49,7 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 57 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | ATE |
| пълен комплект |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| пълен комплект |
| диаметър | 40 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| пълен комплект |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 49,7 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| версия | With Mechanism |
| диаметър | 40 mm |
| височина | 49,7 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| версия | With Mechanism |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| пълен комплект |
| диаметър | 40 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| пълен комплект |
| ограничение за производител | ATE |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| диаметър | 60 mm |
| номер на артикул в чифта | BHS1387E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | ATE |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| диаметър | 60 mm |
| номер на артикул в чифта | BHS1388E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 41,2 mm |
| вътрешна ширина | 50 |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 41,2 mm |
| вътрешна ширина | 50 |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 60 mm |
| вътрешна ширина | 80 |
| материал | алуминиева отливка |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 60 mm |
| вътрешна ширина | 80 |
| материал | алуминиева отливка |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 40 mm |
| вътрешна ширина | 57 |
| материал | алуминиева отливка |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 60 mm |
| вътрешна ширина | 85 |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 60 mm |
| вътрешна ширина | 85 |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 37,93 mm |
| вътрешна ширина | 45,2 |
| материал | алуминиева отливка |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 37,93 mm |
| вътрешна ширина | 45,2 |
| материал | алуминиева отливка |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 40 mm |
| вътрешна ширина | 57 |
| материал | алуминиева отливка |
| ограничение за производител | ATE |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| материал | алуминий |
| диаметър | 40 mm |
| номер на артикул в чифта | BHN1175E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 40 mm |
| вътрешна ширина | 65,5 |
| спирачна система | ATE |
| материал | алуминиева отливка |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 40 mm |
| вътрешна ширина | 65,5 |
| спирачна система | ATE |
| материал | алуминиева отливка |