| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| спецификация | Piezas principales |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | ATE |
| дебелина на спирачния диск | 12,7 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| спецификация | Piezas principales |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 34 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | BREMBO, LUCAS |
| пълен комплект | |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 34 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 10 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas/Kask/Trw/Girl |
| диаметър | 10 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Akeb/Lucas/Trw/Niss |
| пълен комплект | |
| спирачна система | AKEBONO/LUCAS |
| диаметър | 34 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | BREMBO, LUCAS |
| пълен комплект | |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър | 54 mm |
| височина | 55,3 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Lucas |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 34 mm |
| височина | 48 mm |
| диаметър | 34 mm |
| височина | 46,8 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Trw/Tokic/Mando/Luca |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 34 mm |
| пълен комплект | |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 34 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas |
| пълен комплект |
| диаметър | 54 mm |
| височина | 55 mm |
| спирачна система | LUCAS / ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 34 mm |
| пълен комплект | |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Lucas |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект |
| диаметър | 34 mm |
| височина | 46,8 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Tokic/Mand/Lucas/Trw |
| версия | With Mechanism |
| диаметър | 33 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas |
| пълен комплект |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| материал | чугун |
| диаметър | 54 mm |
| номер на артикул в чифта | BHW380E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | TRW |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 2,7 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| диаметър 1 | 54 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | LUCAS |
| за спирачни дискове с диаметър | 260 mm |
| мярка на резбата 1 | M8X1,25 |
| номер на артикул в чифта | FCL694934 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | алуминий |
| рециклирана част | |
| диаметър | 34 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| спирачна система | Lucas / TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | алуминий |
| рециклирана част | |
| диаметър | 34 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| спирачна система | Lucas / TRW |
| рециклирана част | |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| материал | леярски чугун |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 2,7 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| диаметър 1 | 54 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | LUCAS |
| за спирачни дискове с диаметър | 260 mm |
| мярка на резбата 1 | M8X1,25 |
| номер на артикул в чифта | FCL694933 |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 54 mm |
| вътрешна ширина | 69 |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 54 mm |
| вътрешна ширина | 69 |
| материал | леярски чугун |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 34 mm |
| тегло | 1,25 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 34 mm |
| материал | алуминий |
| рециклирана част | |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | LUCAS |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694590 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 34 mm |
| тегло | 1,25 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 34 mm |
| материал | алуминий |
| рециклирана част | |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | LUCAS |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694589 |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| материал | алуминий |
| диаметър 1 | 34 mm |
| номер на артикул в чифта | BHQ150 |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| материал | алуминий |
| диаметър 1 | 34 mm |
| номер на артикул в чифта | BHQ149 |