| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | BOSCH |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | BOSCH |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bosch |
| диаметър | 10 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Bosch |
| пълен комплект | |
| спирачна система | BOSCH |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| вид на спирачния диск | плътен |
| пълен комплект | |
| спирачна система | BOSCH |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 48 mm |
| височина | 52,7 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| височина | 52,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Bosch |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| пълен комплект |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Bosch |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 48 mm |
| тегло | 2,4 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| диаметър 1 | 48 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | BOSCH |
| мярка на резбата 1 | M7X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694326 |
| ограничение за производител | BOSCH |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 48 mm |
| номер на артикул в чифта | BHV706E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | BOSCH |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 48 mm |
| номер на артикул в чифта | BHV705E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |
| вътрешна ширина | 57 |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |
| вътрешна ширина | 57 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 48 mm |
| тегло | 2,4 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| диаметър 1 | 48 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | BOSCH |
| мярка на резбата 1 | M7X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694325 |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |
| вътрешна ширина | 57,2 |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |
| вътрешна ширина | 57,2 |