| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | BOSCH |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | BOSCH |
| диаметър | 7 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bosch |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| пълен комплект | |
| спирачна система | BOSCH |
| диаметър | 12 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Bosch |
| спирачна система | BOSCH |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| диаметър | 30 mm |
| височина | 38,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър | 48 mm |
| пълен комплект |
| диаметър | 30 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър | 30 mm |
| височина | 38,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bendix |
| версия | With Mechanism |
| диаметър | 48 mm |
| пълен комплект |
| диаметър | 30 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bendix |
| пълен комплект |
| диаметър | 30 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bendix |
| пълен комплект |
| ограничение за производител | BOSCH |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| материал | чугун |
| диаметър | 48 mm |
| номер на артикул в чифта | BHV674E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 48 mm |
| тегло | 2,45 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| диаметър 1 | 48 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | BOSCH |
| мярка на резбата 1 | M7X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694370 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 48 mm |
| тегло | 2,45 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| диаметър 1 | 48 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | BOSCH |
| мярка на резбата 1 | M7X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694369 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 48 mm |
| тегло | 2,35 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 13 mm |
| диаметър 1 | 48 mm |
| материал | стомана |
| рециклирана част | |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | BOSCH |
| мярка на резбата 1 | M7X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694375 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 48 mm |
| тегло | 2,35 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 13 mm |
| диаметър 1 | 48 mm |
| материал | стомана |
| рециклирана част | |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | BOSCH |
| мярка на резбата 1 | M7X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694374 |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 47,96 mm |
| вътрешна ширина | 59 |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 47,96 mm |
| вътрешна ширина | 52 |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 47,96 mm |
| вътрешна ширина | 52 |
| материал | леярски чугун |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| рециклирана част | |
| диаметър | 48 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| спирачна система | Bosch |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 47,96 mm |
| вътрешна ширина | 59 |
| материал | леярски чугун |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| рециклирана част | |
| диаметър | 48 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| спирачна система | Bosch |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| рециклирана част | |
| диаметър | 48 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| спирачна система | Bosch |