| диаметър | 38 mm |
| височина | 51 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| спецификация | GUIDE BOOT B5220 |
| диаметър | 57 mm |
| височина | 52,4 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| пълен комплект | |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект | |
| спирачна система | BOSCH |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 38 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| спецификация | GUIDE BOOT B5220 |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 51 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | задна ос |
| пълен комплект | |
| спирачна система | BOSCH |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 38 mm |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 38 mm |
| пълен комплект |
| ограничение за производител | TRW |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| обурудване на автомобила | за автомобили с електронна ръзна спирачка |
| материал | чугун |
| диаметър | 38 mm |
| номер на артикул в чифта | BHN979E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 57 mm |
| вътрешна ширина | 64 |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 57 mm |
| вътрешна ширина | 64 |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част |
| рециклирана част |