| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | ATE-LUCAS |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект | |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| болт (щифт) | 8,2 mm |
| мярка на резбата | M8 x 1,25 |
| размер на ключ | 15 |
| дължина на вала | 74 mm |
| пълен комплект | |
| спирачна система | BENDIX |
| спецификация | WITH SLEEVE GUIDES |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект | |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| болт (щифт) | 8,2 mm |
| мярка на резбата | M8 x 1,25 |
| размер на ключ | 15 |
| дължина на вала | 74 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 57 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект |
| ограничение за производител | TRW |
| номер на артикул в чифта | BDA241 |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |
| вътрешна ширина | 61 |
| материал | леярски чугун |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 48 mm |
| тегло | 2,5 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| диаметър 1 | 48 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | GIRLING |
| за спирачни дискове с диаметър | 266 mm |
| номер на артикул в чифта | FCL691930 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 48 mm |
| тегло | 2,5 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| диаметър 1 | 48 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | GIRLING |
| за спирачни дискове с диаметър | 266 mm |
| номер на артикул в чифта | FCL691929 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 2,6 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 20,4 mm |
| диаметър 1 | 54 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | GIRLING |
| за спирачни дискове с диаметър | 266 mm |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL691902 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 2,6 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 20,4 mm |
| диаметър 1 | 54 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | GIRLING |
| за спирачни дискове с диаметър | 266 mm |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL691901 |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 54 mm |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 54 mm |
| материал | леярски чугун |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 48 mm |
| номер на артикул в чифта | BHV131E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |
| вътрешна ширина | 61 |
| материал | леярски чугун |