| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 60 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| диаметър | 42 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas/Girl/Ate |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 29,9 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate/Lucas |
| диаметър | 42 mm |
| височина | 29,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 48 mm |
| височина | 30 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Brem/Ate |
| спирачна система | ATE |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 42 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| пълен комплект |
| диаметър | 38 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate/Lucas |
| пълен комплект |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate... |
| пълен комплект |
| изпълнение на спирачния апарат | фиксиран спирачен апарат (2-бутала) |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | ATE |
| наличен MAPPкод |