| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 30 mm |
| височина | 32 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Brembo |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 28 mm |
| височина | 32 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Brembo |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 54 mm |
| височина | 53 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate |
| пълен комплект |