| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | предна ос |
| пълен комплект | |
| спирачна система | BENDIX |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| спирачна система | LUCAS |
| пълен комплект | |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| пълен комплект | |
| спецификация | WITH GUIDE PINS |
| спирачна система | BENDIX/LUCAS |
| пълен комплект | |
| спирачна система | BENDIX |
| спецификация | WITH SLEEVE GUIDES |
| диаметър | 48 mm |
| височина | 51 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| височина | 51 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 20 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Bendix/Bosch |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| диаметър | 30 mm |
| височина | 38,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър | 30 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bendix |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| пълен комплект |
| диаметър | 30 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bendix |
| пълен комплект |
| диаметър | 30 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bendix |
| пълен комплект |
| ограничение за производител | TRW |
| вид на спирачния диск | плътен |
| допълващ артикул /допълваща информация | без бутало |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | GIRLING |
| спирачна система | LUCAS |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 48 mm |
| номер на артикул в чифта | BHV156 |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 48 mm |
| номер на артикул в чифта | BHV156E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | TRW |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 48 mm |
| номер на артикул в чифта | BHV155E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | BENDIX |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | BENDIX |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 48 mm |
| тегло | 2,5 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| диаметър 1 | 48 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | BENDIX |
| мярка на резбата 1 | M7X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL691332 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 48 mm |
| тегло | 2,5 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| диаметър 1 | 48 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | BENDIX |
| мярка на резбата 1 | M7X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL691331 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | GIRLING |
| спирачна система | LUCAS |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |
| вътрешна ширина | 50,5 |
| материал | леярски чугун |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 48 mm |
| тегло | 2,6 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| диаметър 1 | 48 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | GIRLING |
| за спирачни дискове с диаметър | 238 mm |
| за спирачни дискове с диаметър | 259 mm |
| номер на артикул в чифта | FCL691979 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 48 mm |
| тегло | 2,6 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| диаметър 1 | 48 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | GIRLING |
| за спирачни дискове с диаметър | 238 mm |
| за спирачни дискове с диаметър | 259 mm |
| номер на артикул в чифта | FCL691980 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | GIRLING |
| спирачна система | LUCAS |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |
| вътрешна ширина | 50,5 |
| материал | леярски чугун |
| ограничение за производител | BENDIX |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 48 mm |
| номер на артикул в чифта | BHV227E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |
| материал | леярски чугун |
| ограничение за производител | BENDIX |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| материал | чугун |
| диаметър 1 | 48 mm |
| номер на артикул в чифта | BHV226E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 30 mm |
| материал | алуминиева отливка |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 30 mm |
| материал | алуминиева отливка |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 30 mm |
| материал | алуминиева отливка |
| диаметър на цилиндровото буталото | 30 mm |
| диаметър на цилиндровото буталото | 30 mm |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |
| диаметър на цилиндровото буталото | 48 mm |