| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 51 mm |
| спирачна система | LOCKHEED |
| диаметър | 51 mm |
| височина | 28,3 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | AP Lockheed |
| диаметър | 51 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | AP Lockheed |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 44,5 mm |
| спирачна система | LOCKHEED |
| диаметър | 51 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | AP Lockheed |
| пълен комплект |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 51 mm |
| вътрешна ширина | 41 |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 51 mm |
| вътрешна ширина | 41 |
| материал | леярски чугун |