| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 30 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 54 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 33 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 30 mm |
| височина | 28,8 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър | 33 mm |
| височина | 44,1 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 54 mm |
| височина | 29,7 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър | 54 mm |
| височина | 33,3 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър | 33 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| пълен комплект |
| диаметър | 30 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| пълен комплект |
| диаметър | 33 mm |
| височина | 44,1 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| версия | With Mechanism |
| диаметър | 33 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| пълен комплект |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Lucas |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | BENDIX |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | BENDIX |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | GIRLING |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | GIRLING |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | BENDIX |
| дебелина на спирачния диск | 8 mm |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 30 mm |
| вътрешна ширина | 44,5 |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 30 mm |
| вътрешна ширина | 44,5 |
| материал | леярски чугун |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | BENDIX |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | BENDIX |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 54 mm |
| материал | леярски чугун |
| рециклирана част | |
| диаметър на цилиндровото буталото | 54 mm |
| материал | леярски чугун |