| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | ATE-LUCAS |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate., |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | ATE |
| височина | 29,95 mm |
| диаметър | 30 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 30 mm |
| височина | 28,8 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър | 48 mm |
| височина | 30 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Brem/Ate |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 54 mm |
| височина | 29,7 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър | 54 mm |
| височина | 33,3 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър | 30 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | ATE |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (2-бутала) |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Ate_ |
| пълен комплект |
| диаметър | 54 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Lucas |
| пълен комплект |