| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Bendix |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 8 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Girling/Lucas |
| диаметър | 48 mm |
| височина | 50 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Bendix |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 48 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| пълен комплект |
| диаметър | 48 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | Bendix |
| пълен комплект |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | BENDIX |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| спирачна система | BENDIX |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| ограничение за производител | BENDIX |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| материал | алуминий |
| диаметър 1 | 48 mm |
| номер на артикул в чифта | BHV172E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| ограничение за производител | BENDIX |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат (1-бутало) |
| материал | алуминий |
| диаметър 1 | 48 mm |
| номер на артикул в чифта | BHV171E |
| рециклирана част | |
| обърни внимание на техническите данни |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| диаметър | 48 mm |
| тегло | 2,28 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 10,8 mm |
| диаметър 1 | 48 mm |
| материал | алуминий |
| рециклирана част | |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | BENDIX |
| мярка на резбата 1 | M8X1,25/M8X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL691518 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 48 mm |
| тегло | 2,28 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 10,8 mm |
| диаметър 1 | 48 mm |
| материал | алуминий |
| рециклирана част | |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | BENDIX |
| мярка на резбата 1 | M8X1,25/M8X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL691517 |
| диаметър 1/диаметър 2 | 48,0 mm |
| спирачна система | BOSCH/BENDIX |
| за спирачни дискове с дебелина | 10,8 mm |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата 1 | M10X1.00 |
| тегло | 1,42 kg |